Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

DOSTAWA

   Poniżej przedstawiamy koszty przesyłki. Dokonując zakupu proszę mieć jednak na uwadze to, iż nie tylko waga i rozmiar decyduje o tym czy towar zostanie nadany w jednej paczce. Równie ważna jest także sama zawartość. Z doświadczenia wiemy, iż mieszanie w paczce np. wkładu na sztućce z ciężkim koszem magic, zawsze kończy się uszkodzeniem delikatnego wkładu.

   W hurtowni posiadamy wagę i zawsze staramy się optymalnie dobrać ilość paczek tak, aby towar dotarł w całości i wysyłka była maksymalnie ekonomiczna. Mimo ciągłego udoskonalania, oprogramowanie obsługujące sprzedaż nie jest w stanie zawsze właściwie wskazać kosztów wysyłki (szczególnie przy dużych zakupach) dlatego, w celu rozwiania wątpliwości prosimy o kontakt przed zakupem i wysyłką. Wysyłki kurierskie realizowane są codziennie za poprzez firmy InPOST, GLS, DPD, POCZTEX, POCZTA POLSKA. W przypadku dostępnej opcji "list polecony", w opisie produktu staramy się określić maksymalną ilość, którą możemy nadać.

ZESTAWIENIE FORM PRZESYŁKI

KURIER I FORMA PRZESYŁKI PRZEDPŁATA POBRANIE
Odbiór osobisty 0 pln 0 pln
List polecony E-COMMERCE 7,9 pln -
PACZKOMAT 14,8 pln -
InPost KURIER 24
17 pln 19 pln
GLS 21 pln 25 pln
DPD 20 pln 26 pln
InPost (d. ciężar lub d. rozmiar) 55 pln 57 pln

 

ZWROTY I REKLAMACJE

   Zgodnie z przysługującym Państwu prawem, zakupiony towar można zwrócić w ciągu 14 dni. Dla przyspieszenia procedury z tym związanej, prosimy o informację o tym fakcie.

Poniżej przedstawimy wzór protokołu zwrotu / reklamacji:

Formularz zwrotu   Formularz zwrotu